Kullanım Koşulları

5651 sayılı kanun'un 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımlardan paylaşımı yapan üyeler sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiç bir sorumluluk kabul etmez.

T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen yazılar sitemizde paylaşılamaz.

Tehdit edici, tartışmaya yol açacak, hakaret içeren, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu, siyasi ya da çok miktarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik içerik, mesaj, yorum göndermek ve materyaller kullanmak; site yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.

Kendi sitesinin reklamını yapacak şekilde, hit veya backlink almak amaçlı yorumlar yapmak kesinlikle yasaktır. Tespit edildiği taktirde süreli uzaklaştırma cezası uygulanır.

Eğer paylaştığınız içerik sizin tarafınızdan üretilmediyse kendi sitenizi kaynak olarak belirtmeyiniz. Bu bir bilgi paylaşmaktan çok reklam yapmaya girer ve kurala göre bu yasaklanmıştır. Paylaştığınız bu içerikte kaynak olarak sadece içerik üreticisini veriniz.

Sitede içeriklere içerik ile alakasız, alaycı veya dalga geçici tavırda mesajlar atanlar siteden belli bir süre uzaklaştırılacaktır. Davranışın devam etmesi halinde ise siteden süresiz uzaklaştırılacaklardır.